Tvarumo misija

Mes padedame žmonėms būti užtikrintiems dėl savo sveikatos visą gyvenimą bendradarbiaudami su specialistais ir siekdami pagerinti kasdienius įpročius, susijusius su burnos priežiūros įpročiais, pasitelkus švietimą ir skatinimą.

Pasitelkę bekompromisinį mokslą ir specialistų žinias, siekiame, kad sumažėtų problemų, kurių įmanoma išvengti, ir norime padėti žmonėms veiksmingai ir saugiai kontroliuoti savo sveikatą. Visada stengiamės naudoti planetai nekenkiančias pakuotes ir formules.

 • Partnerystė su specialistais

  Mūsų esmė – specialistai: mes padedame šviesti būsimus specialistus universitetuose ir bendradarbiaujame su ekspertais siekdami vystyti ir tobulinti mūsų mokslą. Visų tikslas vienas: geresnė dantų sveikata visiems.

 • Burnos sveikatos mokslas

  Jis yra visos mūsų veiklos esmė, nes norime padėti žmonėms spręsti kasdienes dantų sveikatos problemas: skylutes, jautrumą skausmui, emalio eroziją, dantų pageltimą. Kad jie galėtų gyventi visapusišką ir ramybės kupiną gyvenimą.

 • Švietimas ir priežiūra

  Mes suteikiame žmonėms užtikrintumo dėl jų dantų sveikatos. Mes teikiame patarimus, atsakome į klausimus ir dalijamės savo žiniomis su visais. Einame ten, kur žmonėms mūsų reikia: į mokyklas šviesti vaikų, į visuomenę teikti pagalbą žmonėms ir bendradarbiauti su labdaros ir nevyriausybinėmis organizacijomis, į odontologijos kabinetus teikti geresnės priežiūros.

Mūsų pirmoji perdirbama dantų pastos tūbelė

 • PIRKITE PROTINGAI.

  Pasirinkę šią dantų pastos tūbelę, aktyviai prisidedate prie aplinkosaugos.

 • NAUDOKITE GAMINĮ. MĖGAUKITĖS JUO!

  Naudokite tūbelę kaip įprastai ir išspauskite ją, kol visiškai išnaudosite dantų pastą.

 • PERDIRBKITE TŪBELĘ.

  Mūsų perdirbama tūbelė neskirta sąvartynui – ji virs naudingu gaminiu.

   

Kartu mes galime atnešti pokyčių.

Pagaminta ateičiai: perdirbama tūbelė.

 

Su pasididžiavimu pristatome mūsų perdirbamą dantų pastos tūbelę. Kasmet sąvartynuose atsiduria milijardai dantų pastos tūbelių. Mes, kaip pirmaujanti burnos priežiūros priemonių įmonė, norėjome sukurti perdirbamą alternatyvą. Didžiuojamės šiuo proveržiu galėdami prisidėti prie žalesnės ateities ateinančioms kartos. Ir šia technologija mes dalijamės su visomis kitomis įmonėmis, nes manome, kad tai labai svarbu.